Pavel Šilha

Spolumajitel a ředitel kanceláře|Certifikovaný makléř BRONZE|EN, DE, FR

Dosud jsem pracoval v jiném oboru a mým úkolem je spíše řízení provozu kanceláře a teamu makléřů. Učím se ale rychle a jsem připraven poskytnout jen ty nejlepší služby i přímo v terénu. Zákazník je u mě vždy na prvním místě a jsem přesvědčen, že je to na mém přístupu poznat!

 

 
Pavel Šilha
+420 605 945 005
pavel.silha@re-max.cz
Pavel Šilha

Ing. Miloslav Sechter

Spolumajitel kanceláře|Certifikovaný makléř BRONZE

Mojí původní profesí je stavařina, takže k práci makléře mám velmi blízko. A jsem přesvědčen, ze moje kvalifikace přináší výraznou přidanou hodnotu, např. při oceňování nemovitostí apod. Těším se, až si spolu projdeme tu Vaši a společně naplánujeme a uskutečníme ten nejefektivnější prodej.

 
Ing. Miloslav Sechter
+420 602 352 241
miloslav.sechter@re-max.cz
Miloslav Sechter

Ing. arch. Miroslav Dopita

Certifikovaný makléř BRONZE

Díky mým dlouholetým zkušenostem z architektury a stavebnictví dovedu každou nemovitost analyzovat po všech stránkách, ukázat zákazníkovi její celkový positivní potenciál, včetně i skrytých hodnot, eventuelně i potenciál jejího budoucího rozvoje ve variantách.

Tímto způsobem maximálně zvyšuji šanci na úspěšný prodej resp. koupi, tak abych dosáhl pro zákazníka co nejlepších finančních podmínek.

Pracuji velmi racionálním a efektivním způsobem, kterým směřuji přímo k cíli a celá akce tak probíhá rychle a bez překážek.

 
Ing. arch. Miroslav Dopita
+420 730 943 570
miroslav.dopita@re-max.cz
Miroslav Dopita

Petra Špatzová

Certifikovaná makléřka BRONZE

Místo, kde žijeme, zrcadlí naši osobnost. Každé místo má svůj vlastní potenciál, který Vám pomůžu najít. Hledání je cesta, a já Vás s radostí dovedu až do cíle – k Vašemu vysněnému domovu.

Petra Špatzová
+420 607 013 456
petra.spatzova@re-max.cz
Petra Špatzová

Mgr. Denisa Krajíčková

Certifikovaná makléřka BRONZE

V oboru realit se pohybuji nově, avšak pevně doufám, že Vám mohu nabídnout kvalitní služby. Jsem důsledná a je na mě spolehnutí. Mým cílem je vybudování si férového a upřímného vztahu s klienty, tak , aby celý proces probíhal pro obě strany bez zbytečných komplikací a ke spokojenosti obou.
Bude mi potěšením stát se Vaším realitním makléřem.
Těším se na spolupráci!

Denisa Krajíčková
+420 731 187 739
denisa.krajickova@re-max.cz
Denisa Krajíčková

Thanh Huong (Jana) Phamová

Certifikovaná makléřka BRONZE

Zakládám si na profesionálním přístupu ke každému klientovi. Pozitivní jednání s ohledem na individuální přání každého klienta je pro mě samozřejmostí. Ráda Vás pozvu na kávu, kde bychom se více pobavili o Vašich potřebách, a s využitím mých znalostí a zkušeností se společně poradíme, jak "na to".

Thanh Huong Phamová
+420 704 060 111
thanhhuong.phamova@re-max.cz
Thanh Huong Phamová

Bc. Zuzana Sadílková

Certifikovaná makléřka BRONZE

Klienti si dnes uvědomují přínos práce realitního makléře. Víc než kdy jindy chápou, že realitní makléř neotevírá pouze dveře nemovitostí, ale že součástí jeho práce je odhad ceny, nafocení, home staging, videoprohlídka, propagace na realitních serverech, komunikace s úřady, jednání s advokáty, ladění veškerých smluvních dokumentů, prohlídky, aukce, předání nemovitosti, přepis energií, atd…
Ve své práci bych vyzvedla schopnost nacítit se na klienta a jeho životní situaci. Empatie je mi v této práci velmi cenným pomocníkem, profesionální přístup samozřejmostí.

Zuzana Sadílková
+420 602 836 314
zuzana.sadilkova@re-max.cz
Zuzana Sadílková

Ing. Gabriela Černohorská

Certifikovaná makléřka BRONZE

V oboru realit se pohybuji sice poměrně krátce, jsem ale maximálně motivovaná, abych Vám s podporou naší silné značky a zkušených kolegů nabídla komplexní sortiment služeb, vedoucí k rychlému a bezpečnému prodeji, pronájmu či koupi Vaší nemovitosti. Z mé dosavadní bohaté praxe jsem si odnesla především toto: Zákazník je vždy na prvním místě!

Gabriela Černohorská
+420 728 331 429
gabriela.cernohorska@re-max.cz
Gabriela Černohorská

Pavla Němečková

Certifikovaná makléřka BRONZE

Rozhodnutí prodat nebo pronajmout svůj dům, byt, pozemek … je velké.

Ať už to bude Vaše poprvé nebo již máte své zkušenosti, ráda Vám pomohu a budu Vaší průvodkyní od začátku až do úplného konce, kterým není jen předání Vaší nemovitosti novému životu.

Pavla Němečková
+420 721 844 149
pavla.nemeckova@re-max.cz
Pavla Němečková

Bc. Jan Fořt

Certifikovaný makléř BRONZE

Důvěra, poctivost a slušnost jsou pro mne základní pilíře nejen při mé práci realitního makléře.
Nabízím Vám profesionální zastupování při Vašich obchodech s nemovitostmi. Věřím, že s mým nasazením dosáhneme Vaší maximálním spokojenosti.

Bc. Jan Fořt
+420 777 940 503
jan.fort@re-max.cz
Jan Fořt